Category: Rock

Ajde Šana Mana Po Kantarot - Vokalno-instrumentalni Ansambl ;Resenčani;* - Polet Dojde (Vinyl)

8 thoughts on “ Ajde Šana Mana Po Kantarot - Vokalno-instrumentalni Ansambl ;Resenčani;* - Polet Dojde (Vinyl)

  1. Arshiva me e madhe e Muzikes Shqipe, tek ne mund te ndegjoni ose shkarkoni mbi 25, kenge shqip te gjitha koherave dhe zhandreve, mp3 shqip
  2. Ndërkaq ende nuk ka një reagim nga autoritetet saudite lidhur me dyshimet për atë çfarë po transportohej në këto çanta, ndërsa nga ana tjetër, videoja po bën xhiron e botës.
  3. Sanjam da te opet slusam kako dises kako dises dok savija se trava da me dira tvoja kosa plava tvoja kosa na mom licu draga Sanjam da se opet volimo u klas.
  4. Fjala dhe Muzika - Music & the Word - by Akil Koci. Summary: Podcasti i parënëgjuhën shqipe - Profesor Akil Mark Koci ringjallëprogramin qëe ka udhëhequr prej Rebirth of a weekly music and arts programme aired on Radio Prishtina between 19and hosted by Kosovar Albanian composer Akil Mark Koci.
  5. 45worlds 45cat 45spaces. Welcome Guest! Login or Create Account My Page Collection Wishlist Messages.
  6. Bulus ya tuna mana cewa Allah ne “wanda yake da iko shi aikata kwarai da gaske gaba da dukan abin da muke roko ko tsammani, bisa ga ikon da ke aikawa a cikinmu.” (Afis. ) Bayin Jehobah suna iya kokarinsu don su yi nufin Allah, amma suna dogara ga Jehobah don sun san cewa suna da kasawa. Babu shakka muna godiya cewa Allah yana yi mana.
  7. karmin njen po meni bude razmazan vazda, kad blizu orgazma sam. Ona tacno zna sta da radi kako me samo lagano miluje po bradi pali svijece dok pice se hladi tako ljubav satima vodimo u kadi. Samo nemoj stat, ne bas sad bas tad, kad trebas se bas dat nema sta, ispunila mi je svaku zelju da o drugoj nemam ja sta mastat. Ja dam joj sapat, ona meni.
  8. nia i te fenua nei. I muri ae i to÷na po-heraa, ua putuputu te mau amuiraa o te feia faaroo no te haamori, no te haa-pii e no te faaohipa i Ta÷na mau haa-piiraa, e ua tavini, ua faauru, e ua haapuai te tahi i te tahi. Ua fafau te Faaora, “I te vahi e amui ai e toopiti e tootoru ma to u nei i oa, tei rotopu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *